SHOWROOM amiQs

Zacznę od miejsca, w którym wpadła ONA na pomysł a ja postanowiłem dołączyć się do przedsięwzięcia. Był to Klub amiQs.

I od samego początku. Kiedyś, kiedy jeszcze żaden z nas nie zawitał na tym świecie, zaczęła robić na drutach. Miała włóczkę, ale średnią. Znalazła sklep internetowy amiQs z włóczkami świata i… zaczęło się! Po motku, po kłębku, potem inne druty, a potem szydełka! No. Po szydełkach były znowu motki i kłębki, ale już bez drutów. Potem poznała Agnieszkę — właścicielkę amiQs'a. A pół roku później znalazła się w nowo powstałym SHOWROOMie! Byłem, widziałem, dotykałem! I mówię Wam (oszalałem zupełnie jak ONA! Tyle tam materiału na kumpli dla mnie!): TO MIEJSCE JEST PEŁNE WŁÓCZEK, KTÓRYCH NIGDZIE INDZIEJ W TYM KRAJU NIE MA! JESTEM PEWIEN NA 99%! WYBÓR JEST OLBRZYMI I NAMACALNY ;) SETKI KOLORÓW, WEŁNA, BAWEŁNA, JEDWAB CZY AKRYL, JEST WSZYSTKO! Mało tego, bo RZECZ NIE W SAMYCH WŁÓCZKACH! Je można kupić w pasmanteriach, nie takie, ale — jakieś  — kupić jest gdzie. TO MIEJSCE DLA KAŻDEGO KTO LUBI LUB KOCHA ROBOTY RĘCZNE / KREATYWNE, nie tylko na drutach czy szydełku, ale np. decoupage — ulubione przez właścicielkę!

Na dodatek odbywają się tam spotkania, na których można zrobić coś dla siebie lub kogoś, np.: serwetę na drutach, czy etui na szydełku. Wszyscy są mile widziani! Niezależnie czy potrafisz posługiwać się narzędziem, bo jeśli nie, to właśnie w Klubie amiQs nauczysz się! (FIU FIU! Rym wyszedł. Mi!) A jeśli okażę się, że jednak dłubanie szydłem w bawełnie nie jest Twoją pasją, to z pewnością poznasz ciekawych ludzi, przy kawie, na wielkiej i miękkiej kanapie! Czerwonej na dodatek.

Można tam wpadać każdego dnia, coś kupić, lub zaplanować, przymierzyć kolor lub na samą kawę i pogaduchy w miejscu wypełnionym włóczkami z całego świata!

Reszta zachwytów upamiętniona w kilku obrazkach. Kto może, niech biegnie tam, bo warto!

Z poważaniem
BUKTOL. Brelok do kluczy

Agnieszka, właścicielka amiQs'a. Cała w bieli, dla kontrastu ;)

Bo wszystko tam tęczowe jest. Po samą górę!


Są wszędzie i we wszystkim

Te 4 kolory, po prawej. KOCHAM!

Druty

PIERROT. JEJ ulubiony!Tu siedziała, zanim nie zaczęła biegać z aparatem

Wyszła z worem włóczek. Z tym obok torebuni…


Kilka moich kumpli powstało z PIERROT'a
w pionie rząd środkowy (3), w poziomie 2 od góry


Warszawa, 2012.07.11

amiQs 
— na FB
sklep internetowy
SHOWROOM